Netajíme sa tým, že SAP Busines ByDesign je jeden z našich favoritov v oblasti cloudových ERP systémov, ktoré práve toto všetko poskytujú. V prípade, že plánujete expandovať vaše podnikanie, je to skvelé riešenie, ktoré vám s týmto rastom dokáže pomôcť.

V riadení firmy maju finanční manažéri dôležité postavenie. To ich staví do úlohy, v ktorej môžu prinášať zmeny a inovovať fungovanie podniku.

Analýza dát a poskytovanie náhľadov do čísiel spoločnosti môžu pomôcť firme priniesť dôležité informácie, ktoré pomáhajú rastu a ďalšiemu vývoju. Od produktov a skladových dát po zákazníkov a zamestnancov, finančný manažment má možnosť prísť s novými riešeniami pre budúci rast.

S týmito kompetenciami potrebujete správne technológie.

Našťastie dnes existujú cloudové riešenia, ktoré vedia všetky dáta monitorovať v reálnom čase a vďaka tomu môžete všetky rozhodnutia vykonávať rýchlejšie a efektívnejšie.

Byť „na cloude“ znamená, že oproti on-premise riešeniam sa znížili náklady na rýchlu adaptáciu na meniaci sa trh. Takisto sa zmenili náklady aj na ďalšie prevádzkové náklady.

Tu je niekoľko príkladov, ktoré vám pomôžu pri zvažovaní cloudových riešení:

  • Spolupráca

Ponúknite zvyšku svojej organizácie nástroj, vďaka ktorému môžete komunikovať jednoducho naprieč všetkými oddeleniami. ERP technológia prepája všetky oddelenia a zároveň uchováva dáta v centrálnej databáze ako jediný zdroj informácií s financiami ako prioritou. Ak si vyberiete SAP ako svoje riešenie, môžete svoje dáta jednoducho zdieľať napríklad aj cez MS Teams vďaka add-ons, ktoré ponúka.

  • Presné dáta

Všetky funkcionality môžete využiť hneď ako sú dostupné online. Nemusíte čakať na ďalší deň aby ste dostali report o číslach. Všetky dáta máte v SAP Business ByDesign dostupné v reálnom čase.

  • Dáta v pohybe

V dnešnej digitálnej dobe je dôležité mať všetky dáta dostupné a na dosah odkiaľkoľvek. Pri práci z home office bolo dokázané, že firmy dokážu efektívnejšie vykonávať finančné rozhodnutia pomocou cloudu. Toto sa potvrdilo najmä pri vypuknutí pandémie. Mobilné aplikácie dokážu uchovať všetky dáta a informácie vo vašich zariadeniach a tak ich viete sledovať napríklad priamo z vášho mobilu či tabletu.

  • Výhody automatizácie

Ak sa rozhodnete automatizovať vaše kľúčové procesy, umožníte si tak vytvoriť viac času pre dôležité rozhodnutia. Podľa štúdií, automatizácia týchto procesov vám dokáže zredukovať náklady až o 35%-46%. Tým pádom niektoré úlohy ako kvartálne finančné reporty, finančné uzávierky či účty ziskov a strát viete značne urýchliť.

  • Na veľkosti záleží 

Napriek tomu, že mnohé technologické riešenia ponúkajú atraktívne ceny pre svoje základné modely, ak bude rásť vaša firma, musí s vami rásť aj vaša technológia.

Ak ste malá či stredná firma, ktorá má stále veľa priestoru pre rast, škálovateľné ERP riešenia vám umožnia rásť s vami. Riešenie SAP Business ByDesign poskytuje neustále zlepšenia a podporu pre váš business.

SAP Business ByDesign vám umožňuje rýchlu adaptáciu na všetky zmeny a vy vďaka fixnému mesačnému poplatku budete mať svoj IT rozpočet pod kontrolou.

Prečítajte
si ďalej

BLOG

SAP Business ByDesign @#)%

SAP Business ByDesign – Čo je nové 2305

Čitať ďalej
Prekážky produktivity v práci

Prekážky produktivity: Prečo nie sme dostatočne produktivní?

Čitať ďalej
MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS