Sme prvým a jediným implementátorom
SAP Business ByDesign na Slovensku.

Implementácia softvéru do vašej firmy je pre nás prísľubom dlhodobého partnerstva. Zabezpečenie všetkých úkonov potrebných k nastaveniu a adaptácii cloudového balíka, ušitého na mieru vašim individuálnym potrebám, považujeme v SnAP za samozrejmosť. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás na prácu so SAP Business ByDesign dôkladne pripravíme a budeme neustále k dispozícií vašim aktuálnym potrebám.

ČO ROBÍME

SAP S/4 HANA CLOUD

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Viac informácií

SAP Business ByDesign

snap

Viac informácií

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Viac informácií

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Viac informácií

Implementácia

Všetko nastavíme tak, aby bol pre vás prechod na naše cloudové riešenia plynulý a bezproblémový. Práca s našimi systémami je jednoduchá a intuitívna, čím sa výrazne zníži váš denný objem práce. Navyše vďaka prenájmu našich licencií môže vaša firma ušetriť náklady na softvér a sústrediť ich na rozvoj vašej firmy.

Viac informácií

BLOGY

Aktuality

Ako cloudové riešenia transformujú finančné riadenie

Viac informácií

Ako môže vaša firma naplno využiť cloud ERP?

Viac informácií

Cloud vs. On-premise - čo potrebuje vaša firma?

Viac informácií

Ako zistíte, kto chytil vášho tuniaka? Vďaka technológiám!

Viac informácií

Elektronická fakturácia ISDOC

Viac informácií

Čo je Web3 a ako sa naň firmy môžu pripraviť?

Viac informácií

Inovácie - hlavný kľuč k úspechu

Viac informácií

Prečo sa môže ERP stať tajnou zbraňou pri zotavovaní sa z následkov pandémie?

Viac informácií

RPA - Inteligentná automatizácia SAP Business ByDesign

Viac informácií

SAP Business ByDesign upgrade 2205

Viac informácií

Scanovanie faktúr v SAP Business ByDesign

Viac informácií