ISDOC pre SAP Business ByDesign je nástroj pre elektronickú fakturáciu, ktorý umožňuje bezpapierovú výmenu faktúr. Taktiež umožňuje rýchle spracovanie faktúr a ich prenos medzi organizáciami, firmami, či jednotlivcami.

Aké benefity poskytuje elektronická fakturácia ISDOC?

ISDOC for SAP Business ByDesign

Bezpečnosť nadovšetko

ISDOC technológia zabezpečuje maximálnu bezpečnosť prenosu elektronických dokumentov. Nahrané dokumenty tak vďaka technológii môžete bezpečne ochrániť, zvýšiť automatizáciu a znížiť interakciu s faktúrou alebo iným elektronickým dokumentom. Celý tento proces je založený na udeľovaní autorizačných prístupov.

Používateľské prostredie

Technológia tiež zakladá na tom, aby mal užívateľ čo najjednoduchší prístup v používateľskom rozhraní. K udeleniu prístupu jednoducho musíte otvoriť svoj launchpad v SAP Business ByDesign a následne rozkliknúť link s faktúrami.

Fakturačný formát

Toto riešenie sme vytvorili na to aby vám umožnilo vytvárať všetky dokumenty bezpapierovo. V takom prípade získate rýchly prístup k faktúram a dokument tiež automaticky vytvoríte aj vo svojom ERP riešení.

Vlastnosti ISDOC pre SAP Business ByDesign

Výmena elektronickej fakturácie

Fakturačný doklad sa automaticky vytvorí v SAP Business ByDesign vrátane priloženého originálu faktúry a jej odoslania. Elektronická výmena faktúr neobsahuje žiadne dodatočné náklady na spracovanie a distribúciu faktúr. Takže by ste nevyužili voľný čas, finančné a personálne úspory.

Jednoduchý prístup

Vďaka tejto príležitosti vám naša používateľská príručka pomôže pri práci s dokumentmi. Je to jedna z najlepších vecí – môžete mať rýchly prístup k dokumentom, ktoré potrebujete z faktúry.

Plne zabezpečené

ISDOC je technológia založená na zabezpečenej elektronickej výmene dokumentov rešpektujúca štandardy. Vaše dokumenty budú plne zabezpečené maximalizáciou automatizácie a minimalizovaním interakcie používateľa – stručne povedané, je to najefektívnejšia možnosť.

Vo videu sa môžete pozrieť na to, ako to celé funguje

Prečítajte
si ďalej

BLOG

SAP Business ByDesign @#)%

SAP Business ByDesign – Čo je nové 2305

Čitať ďalej
Prekážky produktivity v práci

Prekážky produktivity: Prečo nie sme dostatočne produktivní?

Čitať ďalej
MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS