Spoločnosť SAP predstavila funkcie SAP Intelligent Robotic Process Automation(RPA), ktoré sú prínosom pre riešenie Business ByDesign pre zákazníkov. RPA je určená na preberanie opakujúcich sa a časovo náročných úloh. Čím uvoľňuje čas zamestnancom na iné činnosti, ktoré prinášajú väčšiu hodnotu pre podnikanie. Vďaka automatizácii sa v procese robí menej manuálnych chýb. Takým spôsobom vieme sa sústrediť na model človek vs. bot.

Robot vs. človek

Dobrým praktickým príkladom toho je, že pre mnohé dokumenty ako, napríklad, faktúry, objednávky, cestovné náklady a potvrdenie o doručení zvyčajne končia v emailovej doručenej pošte v súboroch PDF. Potom si ich musíte otvoriť, prečítať a manuálne zadať všetky údaje do vášho ERP systému. A práve na boj s touto obchodnou výzvou malých, časovo náročných administratívnych úloh ponúka SAP Intelligent RPA 6 vopred vytvorených a pripravených botov.

Tieto boty pomáhajú uvoľniť čas používateľov SAP Business ByDesign na úlohy vytvárajúce hodnotu, vďaka čomu sú procesy plynulejšie a rýchlejšie. Boty je možné použiť out of the box alebo ich prispôsobiť vašim potrebám.

Robotic Process Automation umožňuje konsolidáciu údajov a manipuláciu s nimi z viacerých zdrojov údajov, ako sú Excel, portály dodávateľov a systémy SAP. Dokáže vykonať stovky krokov denne, ako je kopírovanie a pridávanie, migrácia údajov alebo schvaľovanie. Je schopný pristupovať k viacerým aplikáciám, ako sú napríklad webové aplikácie, ERP a iné non-SAP systémy.

S RPA môžete zjednodušiť vaše obchodné procesy a znížiť manuálne úsilie vašich zamestnancov.

Stanovenie cien automatizácie robotických procesov

Dobrou správou pre súčasných zákazníkov SAP Business ByDesign je, že SAP ponúka dve súbežné relácie SAP Intelligent RPA ako službu licencie SAP Business ByDesign bez dodatočných nákladov.

Vyskúšajte sami! Zarezervujte si demo alebo nás kontaktujte a my vám povieme viac.

Prečítajte
si ďalej

BLOG

SAP Business ByDesign @#)%

SAP Business ByDesign – Čo je nové 2305

Čitať ďalej
Prekážky produktivity v práci

Prekážky produktivity: Prečo nie sme dostatočne produktivní?

Čitať ďalej
MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS