SAP Business ByDesign je cloudová platforma a ako cloudová platforma má SAP Business ByDesign tú výhodu, že zákazníkom, ktorí toto riešenie využívajú, je možné zo SAP posúvať aktualizácie.

Toto sa deje každých tri mesiace.

Naša kolegyňa Lea vás s radosťou informuje o niektorých aktualizáciách z vydania 2208.

Distribučná doska servisných objednávok

Od aktualizácie vydania 2208 je teraz distribučná doska dostupná pre servisné objednávky. Tu je možné na prvý pohľad vidieť, vyťaženosť obslužného tímu.

Vďaka tomu je ľahké a jasné ukázať, ktorí zamestnanci sú prezamestnaní, plne naplánovaní alebo voľní pre nové servisné zákazky. Ak je zamestnanec zaneprázdnený, je celkom jednoduché zmeniť to na iného zamestnanca v niekoľkých krokoch alebo rozdeliť hodiny na viacerých zamestnancov a/alebo dní. Toto zlepšenie umožňuje lepšie monitorovanie servisného plánovania. Okrem toho je teraz možné použiť  „Vyhľadávanie zdrojov“ na nájdenie zamestnancov na základe údajov o schopnostiach zamestnancov a ich dostupnosti. To umožňuje plánovačovi rýchlo a jednoducho nájsť správneho špecialistu pre zákazku. Vďaka tomuto zlepšeniu budú plánované projektové úlohy a servisné zákazky priradené zamestnancom viditeľné v kalendári zdrojov.

Téma Horizon

Spolu s funkčnými aktualizáciami spoločnosť SAP vydala aj novú tému s názvom „Horizont“. Horizon predstavuje dôležitý krok vo vývoji vzhľadu produktov SAP a nového prístupu spoločnosti SAP k používateľskej skúsenosti pre ich produkty. Téma Horizon má modernejší a elegantnejší vzhľad, ktorý zodpovedá vzhľadu Fiori pre SAP S/4HANA.

Nasledujú hlavné zmeny oproti predchádzajúcemu vzhľadu:

1. Revízia designu

Najvýraznejšou vecou na téme Horizon je nové používateľské rozhranie, ktoré prichádza s novým designom. Svetlejšie farby a zaoblené tvary sú použité na vytvorenie moderného vzhľadu podľa vzoru Fiori pre SAP S/4 HANA. Boli pridané nové tučné písma, ktoré jasnejšie odlíšia podstatné informácie od iných informácií. Táto vizuálna revízia je v súlade s ambíciami spoločnosti SAP poskytovať koncovým používateľom lepšiu používateľskú skúsenosť.

2. Prispôsobenie Enterprise Search Funkcia

„Enterprise Search“ bola presunutá do stredu obrazovky, aby bola zreteľnejšia. To zaisťuje, že používatelia môžu ľahšie nájsť a používať „Enterprise Search“. Výberový zoznam je okamžite k dispozícii, takže používatelia môžu okamžite vyhľadávať na požadovanom workcentre.

3. Nové záložky

SAP obnovil záložky v SAP Business ByDesign. Tieto sa zobrazujú v hornej časti obrazovky namiesto v dolnej časti obrazovky. Vďaka tomu sú záložky viac podobné kartám prehliadačov, na ktoré sú používatelia v súčasnosti zvyknutí. Sú pútavejšie, redukujú zbytočné dáta a udržujú obrazovku prehľadnú.

 

Konzultant SAP Business ByDesign

 

 

Máte akekoľvek otázky ohľadom aktualít

v SAP Business ByDesign?

Kontaktujte našu konzultanku Leu a zistite viac.

 

Prečítajte
si ďalej

BLOG

SAP Business ByDesign @#)%

SAP Business ByDesign – Čo je nové 2305

Čitať ďalej
Prekážky produktivity v práci

Prekážky produktivity: Prečo nie sme dostatočne produktivní?

Čitať ďalej
MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS