Prevedieme vás všetkými zmenami

Mnohokrát je predstava integrácie nových systémov spájaná s časovou a finančnou náročnosťou. S cloudovými ERP systémami je však opak pravdou. Implementácia našich riešení je jednoduchá a rýchla. Je vytvorená tak, aby naši partneri mohli plynule prejsť na nové riešenia, ktoré vytvárame priamo pre ich potreby.

Naše riešenia umožňujú inovatívnu automatizáciu všetkých procesov vo vašej firme. Automatizáciou procesov výrazne ušetríte a zefektívnite časové a finančné prostriedky. Vďaka cloudovým riešeniam zmodernizujete a prepojíte firemné procesy, a tým zlepšíte spoluprácu všetkých firemných oddelení.

Ak sa stanete naším partnerom, budeme vám neustále nablízku. Poskytneme vám profesionálnu podporu vždy, keď to budete potrebovať.

Máte záujem o naše služby?
Business,Startup,Team,Briefing,Plan,Project.,Creative,Startup,Business,People

Čo robíme

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Viac informácií

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Viac informácií

SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign je inteligentný softvér pre malé a stredné firmy, ktoré chcú zefektívniť svoje firemné procesy. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás plynulo prevedieme všetkými zmenami, vďaka ktorým bude vaša firma dlhodobo napredovať.

Viac informácií

SAP S/4 HANA CLOUD

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Viac informácií
Prípadová štúdia

Vyneste svoj biznis k oblakom

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS