Buďte lídrom vo svojom odvetví s cloudovým ERP

Uvoľnite svoj plný potenciál s hodnotovým reťazcom budúcnosti: cloudovým ERP.

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Máte záujem o naše služby?
snap_main_slider_2_546x546-c

SAP S/4HANA Cloud je kompletné, modulárne cloudové ERP navrhnuté pre každú firemnú potrebu – poháňané AI a analytikou. So SAP S/4HANA Cloud môžete prevádzkovať svoje kritické operácie v reálnom čase odkiaľkoľvek, zaviesť nové obchodné modely vo svojom odvetví a expandovať globálne s dôveryhodným partnerom.

to do list

AKÉ VÝHODY VÁM PONÚKA SAP S/4 HANA CLOUD?

Inovácie

Uvoľnite svoj plný potenciál s hodnotovým reťazcom budúcnosti: cloudovým ERP. So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Prečo SAP S/4 HANA Cloud?

  • Agilný Modulárny Cloud

Digitálne jadro modulárnej cloudovej architektúry SAP s predpripravenými integráciami do riešení SAP Line of Business a SAP Industry Cloud.

  • Vylepšená používateľská skúsenosť

SAP Fiori, užívateľská skúsenosť prehliadača založená na rolách na akomkoľvek zariadení so zabudovaným návodom pre používateľa pre rýchle prijatie.

  • Prehľad, inteligencia a automatizácia

Integrovaná analytika v reálnom čase, strojové učenie a automatizácia robotických procesov.

  •  Vložené osvedčené postupy

Štandardizácia umožňuje najrýchlejšie prijatie s dodaním vopred aktivovaného rozsahu podnikových inovácií a koncových procesov.

  • Neustála inovácia

Vždy na najnovšom vydaní s upgradmi plne riadenými spoločnosťou SAP, ktoré poskytujú nepretržité inovácie s minimálnym prerušením, maximálnou agilitou a najnižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo.

  • Bezpečnosť, súlad a škálovateľnosť

Dodávka SaaS s technickými operáciami, upgrady, údržba systému atď. riadená spoločnosťou SAP

  • Otvorenosť a rozšíriteľnosť

Rozšíriteľnosť v aplikácii, vedľa seba a vylepšenia ABAP na stohu zaisťujú maximum pri zachovaní čistého jadra.

  • Umožnenie udržateľných podnikov

Integrácia údajov o udržateľnosti do komplexných obchodných procesov bežiacich na dátových centrách poháňaných obnoviteľnou energiou.

Výzvy a požiadavky našich zákazníkov

Čo robíme

SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign je inteligentný softvér pre malé a stredné firmy, ktoré chcú zefektívniť svoje firemné procesy. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás plynulo prevedieme všetkými zmenami, vďaka ktorým bude vaša firma dlhodobo napredovať.

Viac informácií

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Viac informácií

Implementácia

Všetko nastavíme tak, aby bol pre vás prechod na naše cloudové riešenia plynulý a bezproblémový. Práca s našimi systémami je jednoduchá a intuitívna, čím sa výrazne zníži váš denný objem práce. Navyše vďaka prenájmu našich licencií môže vaša firma ušetriť náklady na softvér a sústrediť ich na rozvoj vašej firmy.

Viac informácií

SAP S/4 HANA CLOUD

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Viac informácií

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Viac informácií
Prípadová štúdia

Vyneste svoj biznis k oblakom

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS