Je čas pre skutočný cloud ERP!


Overené osvedčené postupy

Je v súlade s podnikovými procesmi, ktoré zahŕňajú osvedčené postupy.

Rýchla realizácia implementácie 

S nami môžete ERP riešenie implementovať rýchlo a efektívne. Môžete tak získať skutočnú hodnotu z vášho ERP už v priebehu pár mesiacov.

Automatické a priebežné aktualizácie

Aktualizácie v plnom rozsahu spravované spoločnosťou SAP, aby ste nepotrebovali rozsiahle zdroje IT ani ste vystavení prerušeniu podnikania.

Nepretržitá inovácia

Pridáva najnovšie technológie, ako sú vstavaná umelá inteligencia (AI), strojové učenie (ML), automatizácia robotických procesov (RPA) a analýza, aby váš podnik lepšie fungoval.

Bezpečnosť, súlad a škálovateľnosť

Sýstem zabezpečuje ochranu informácií(šifrovanie, firewalls a tak ďalej) vrátane zalohovania, vďaka tomu sa nemusíte báť o stratu vašich údajov.

Otvorené a rozšíriteľné

API rozhrania s podpornými nástrojmi a dokumentáciou ponúkajú jednoduchú integráciu s partnermi. Taktiež vám uľahčujú vývoj nových doplnkov.

Vo svete, ktorý nikdy nestojí, je odlíšiť sa od konkurencie čoraz ťažšie. Pozrite si toto video a zistite, ako SAP S/4HANA Cloud pomáha podnikom v akomkoľvek odvetví držať krok a čeliť výzve.

Prečo SAP S/4 HANA Cloud?

  • Agilný Modulárny Cloud

Digitálne jadro modulárnej cloudovej architektúry SAP s predpripravenými integráciami do riešení SAP Line of Business a SAP Industry Cloud.

  • Vylepšené uživateľské rozhranie

SAP Fiori, užívateľská skúsenosť prehliadača založená na rolách na akomkoľvek zariadení so zabudovaným návodom pre používateľa pre rýchle prijatie.

  • Prehľad, inteligencia a automatizácia

Integrovaná analytika v reálnom čase, strojové učenie a automatizácia robotických procesov.

  • Vložené osvedčené postupy

Štandardizácia umožňuje najrýchlejšie prijatie s dodaním vopred aktivovaného rozsahu podnikových inovácií a koncových procesov.

  • Neustála inovácia

Vždy na najnovšom vydaní s upgradmi plne riadenými spoločnosťou SAP, ktoré poskytujú nepretržité inovácie s minimálnym prerušením, maximálnou agilitou a najnižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo.

  • Bezpečnosť, súlad a škálovateľnosť

Dodávka SaaS s technickými operáciami, upgrady, údržba systému atď. riadená spoločnosťou SAP

  • Otvorenosť a rozšíriteľnosť

Rozšíriteľnosť v aplikácii, vedľa seba a vylepšenia ABAP na stohu zaisťujú maximum pri zachovaní čistého jadra.

  • Umožnenie udržateľných podnikov

Integrácia údajov o udržateľnosti do komplexných obchodných procesov bežiacich na dátových centrách poháňaných obnoviteľnou energiou.

SAP S/4HANA Cloud

Začnite svoju 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste zistili, ako môžete svoj biznis transformovať pomocou inteligentného ERP.

Buďte lídrom vo svojom odvetví s cloudovým ERP


Využite svoj potenciál naplno vďaka cloudovému ERP.

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Máte záujem o naše služby?
snap_main_slider_2_546x546-c

Čo robíme

SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign je inteligentný softvér pre malé a stredné firmy, ktoré chcú zefektívniť svoje firemné procesy. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás plynulo prevedieme všetkými zmenami, vďaka ktorým bude vaša firma dlhodobo napredovať.

Viac informácií

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Viac informácií

Implementácia

Všetko nastavíme tak, aby bol pre vás prechod na naše cloudové riešenia plynulý a bezproblémový. Práca s našimi systémami je jednoduchá a intuitívna, čím sa výrazne zníži váš denný objem práce. Navyše vďaka prenájmu našich licencií môže vaša firma ušetriť náklady na softvér a sústrediť ich na rozvoj vašej firmy.

Viac informácií

Cloudové ERP riešenie SAP S/4HANA CLOUD

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Viac informácií

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Viac informácií
Prípadová štúdia

Vyneste svoj biznis k oblakom

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS