Vyneste svoj biznis k oblakom

SAP Business ByDesign je inteligentný softvér pre malé a stredné firmy, ktoré chcú zefektívniť svoje firemné procesy. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás plynulo prevedieme všetkými zmenami, vďaka ktorým bude vaša firma dlhodobo napredovať.

Chcete sa dozvedieť viac?
financny-manazment-1017x678

Hlavné výhody SAP Business BzDesign

Všetko v jednom balíku

Nestrácajte čas a peniaze spravovaním desiatok rôznych softvérov. Majte informácie o svojom podniku na jedinom bezpečnom mieste chránené pokročilým šifrovaním a prístupné z akéhokoľvek zariadenia, kdekoľvek na svete.

Vytvorené pre rast

Cloudové riešenie SAP Business ByDesign sa pýši dynamickým a vysoko konfigurovateľným prostredím, vďaka čomu ho dokážeme prispôsobiť na mieru vašim individuálnym potrebám. Rozvíjajte potenciál vašej firmy naplno, doprajte jej bezproblémový chod a vlastné, neobmedzené tempo rastu.

Podrobný prehľad

Prepojenie všetkých firemných procesov do jedného cloudového systému vám zabezpečí dokonalý prehľad o stave, aktivitách a finančných tokoch vašej firmy. Pomocou prehľadnej vizualizácie dát v podobe grafov, tabuliek a transparentných analýz, budete môcť vykonávať operatívne rozhodnutia a pružne reagovať na nové trhové príležitosti.

Buďte vždy aktualizovaní

SERP Cloud of SAP prináša viac ako 10 rokov skúseností s prevádzkou ERP v cloude, takže si môžete byť istí, že získate stabilné riešenie s overenými výsledkami v poskytovaní pre organizácie, ako je tá vaša.

 

Dôsledným poskytovaním nových funkcií a procesov – SAP Business ByDesign zverejňuje plán vývoja, aby ste presne vedeli, čo príde ďalej, a poskytuje štvrťročné aktualizácie produktov, ktoré budú dostupné hneď, ako budú k dispozícii.

SAP Business ByDesign na Slovensku

Všetky funkcie v jednom cloudovom riešení

Všetky funkcie, ktoré treba na úspešné podnikanie, sú teraz v jedinom cloudovom riešení. SAP Business ByDesign s prednastavenými procesmi, analytikou a overenými postupmi teraz prichádza na Slovensko.

Komplexné riešenie s rýchlou implementáciou

Toto cloudové ERP riešenie spája všetky funkcie v podniku vďaka osvedčeným postupom preverenými časom a hĺbkovým analytickým funkciám. Získajte istotu, s ktorou môžete rásť a obstáť v konkurencii bez zbytočných nákladov.

Rozvíjajte svoju firmu

SAP Business ByDesign poskytuje rýchlo sa rozvíjajúcim podnikom platformu pre premenu rastového potenciálu v skutočné výsledky. Toto ERP riešenie založené na cloude prepája všetky funkcie vo vašej spoločnosti s osvedčenými postupmi preverenými v čase a s hĺbkovou analýzou. Získate základ pre škálovateľnosť a vyššiu konkurencieschopnosť bez zložitostí a zbytočných nákladov, takže môžete svoju firmu ďalej rozvíjať.

vzťahy na pracovisku

Čo robíme

PROCES

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Mám záujem

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Mám záujem

Implementácia

Všetko nastavíme tak, aby bol pre vás prechod na naše cloudové riešenia plynulý a bezproblémový. Práca s našimi systémami je jednoduchá a intuitívna, čím sa výrazne zníži váš denný objem práce. Navyše vďaka prenájmu našich licencií môže vaša firma ušetriť náklady na softvér a sústrediť ich na rozvoj vašej firmy.

Mám záujem

BLOG

SAP BUSINESS BYDESIGN AKTUALITY

RPA - Inteligentná automatizácia SAP Business ByDesign

Viac informácií

Scanovanie faktúr v SAP Business ByDesign

Viac informácií

Elektronická fakturácia ISDOC

Viac informácií

Umelá inteligencia v podnikaní

Viac informácií

Aké dôležité je IT pre vaše podnikanie?

Viac informácií

Technologické výzvy, ktorým musia firmy čeliť v roku 2022 (Časť I.)

Viac informácií

Technologické výzvy, ktorým musia firmy čeliť v roku 2022 (Časť II.)

Viac informácií

Ako cloudové riešenia transformujú finančné riadenie

Viac informácií

Ako zistíte, kto chytil vášho tuniaka? Vďaka technológiám!

Viac informácií

Prečo sa môže ERP stať tajnou zbraňou pri zotavovaní sa z následkov pandémie?

Viac informácií
Prípadová štúdia

Vyneste svoj biznis k oblakom

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS