Čo je to SAP ERP?


ERP znamená plánovanie podnikových zdrojov, ale čo znamená ERP pre vašu firmu?
Najjednoduchším spôsobom definovania ERP je zamyslieť sa nad všetkými základnými podnikovými procesmi potrebnými na chod firmy: financie, HR, výroba, dodávateľský reťazec, služby, obstarávanie a iné.
ERP na svojej najzákladnejšej úrovni pomáha efektívne riadiť všetky tieto procesy v integrovanom systéme. Často sa označuje ako systém evidencie organizácie.

6 kľúčových výhod ERP


Dobrý ERP systém ponúka veľa výhod – ktoré sa môžu líšiť v závislosti od toho, ako je systém nasadený. Výhody cloudového ERP sýstemu sú iné, ako on-premise. Napriek tomu existuje šesť hlavných výhod, ktoré sa vzťahujú na všetky moderné riešenia ERP:

 

ERP výhody

 

 1. Vyššia produktivita: Zjednodušte a automatizujte svoje základné podnikové procesy, aby ste každému vo vašej organizácii pomohli robiť viac s menším počtom zdrojov.
 2. Podrobnejšie analýzy: Odstraňujte informačné zásobníky, získajte jeden zdroj pravdy a získajte rýchle odpovede na otázky kritické pre podnik.
 3. Zrýchlené výkazníctvo: Rýchle obchodné a finančné výkazníctvo a jednoduché zdieľanie výsledkov. Konať v oblasti prehľadov a zlepšiť výkon v reálnom čase.
 4. Nižšie riziko: Maximalizujte viditeľnosť a kontrolu podniku, zabezpečte súlad s regulačnými požiadavkami a predpovedajte riziko a predchádzajte mu.
 5. Jednoduchšie IT: Použitím integrovaných ERP aplikácií, ktoré zdieľajú databázu, môžete zjednodušiť IT a dať každému jednoduchšiu cestu do práce.
 6. Zlepšená agilita: Vďaka efektívnym operáciám a rýchlemu prístupu k údajom v reálnom čase môžete rýchlo identifikovať nové príležitosti a reagovať na ne.

Cloud Computing

Kľúčové vlastnosti a funkcionality 

SAP ERP

 • Správa dlhodobého majetku
 • Financie a účtovníctvo 
 • Výroba
 • Výskum a vývoj
 • Obstarávanie a predaj
 • Servis
 • Logistický reťazec

BUĎTE LÍDROM S CLOUDOVÝM ERP
SAP S/4 HANA CLOUD


SAP S/4HANA Cloud je systém plánovania podnikových zdrojov pripravený na budúcnosť so zabudovanými inteligentnými technológiami vrátane AI, strojového učenia a rozšírenej analýzy.
Pomocou best practices a AI navrhnutého pre cloud SAP S/4 HANA ERP beží in-Memory databáze, ktorá umožňuje rýchle spracovanie dát v realnom čase a prehľad o vašej spoločností.

SAP S/4HANA CLOUD

Využite svoj potenciál naplno vďaka cloudovému ERP. So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o všetkých procesoch vo firme, naprieč oddeleniami.

Sme prvým a jediným implementátorom
SAP Business ByDesign na Slovensku


Implementácia softvéru do vašej firmy je pre nás prísľubom dlhodobého partnerstva. Zabezpečenie všetkých úkonov potrebných k nastaveniu a adaptácii cloudového balíka, ušitého na mieru vašim individuálnym potrebám, považujeme v SNAPe za samozrejmosť.
Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás na prácu so SAP Business ByDesign dôkladne pripravíme a budeme neustále k dispozícií vašim aktuálnym potrebám.

SAP BUSINESS BYDESIGN

SAP Business ByDesign je kompletný cloudový balík ERP pre rýchlo rastúcé podniky. Spája každú základnú funkciu – od financií k predaju – s overenými postupmi a hĺbkovou analýzou.

ČO ROBÍME

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Viac informácií

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Viac informácií

Implementácia

Všetko nastavíme tak, aby bol pre vás prechod na naše cloudové riešenia plynulý a bezproblémový. Práca s našimi systémami je jednoduchá a intuitívna, čím sa výrazne zníži váš denný objem práce. Navyše vďaka prenájmu našich licencií môže vaša firma ušetriť náklady na softvér a sústrediť ich na rozvoj vašej firmy.

Viac informácií

SAP S/4 HANA CLOUD

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Viac informácií

SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign je inteligentný softvér pre malé a stredné firmy, ktoré chcú zefektívniť svoje firemné procesy. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás plynulo prevedieme všetkými zmenami, vďaka ktorým bude vaša firma dlhodobo napredovať.

Viac informácií

BLOGY

Aktuality

SAP Business ByDesign - What's new 2211

Viac informácií

Ako môže vaša firma naplno využiť cloud ERP?

Viac informácií

Ako cloudové riešenia transformujú finančné riadenie

Viac informácií

Cloud vs. On-premise - čo potrebuje vaša firma?

Viac informácií

Ako zistíte, kto chytil vášho tuniaka? Vďaka technológiám!

Viac informácií

Elektronická fakturácia ISDOC

Viac informácií

Čo je Web3 a ako sa naň firmy môžu pripraviť?

Viac informácií

Inovácie - hlavný kľuč k úspechu

Viac informácií

Prečo sa môže ERP stať tajnou zbraňou pri zotavovaní sa z následkov pandémie?

Viac informácií

RPA - Inteligentná automatizácia SAP Business ByDesign

Viac informácií

SAP Business ByDesign upgrade 2205

Viac informácií

Scanovanie faktúr v SAP Business ByDesign

Viac informácií

Aké dôležité je IT pre vaše podnikanie?

Viac informácií

Prečo je digitálna transformácia viac ako trend

Viac informácií

Umelá inteligencia v podnikaní

Viac informácií