Čo je to SAP ERP?


ERP znamená plánovanie podnikových zdrojov, ale čo znamená ERP pre vašu firmu?

Najjednoduchším spôsobom definovania ERP je zamyslieť sa nad všetkými základnými podnikovými procesmi potrebnými na chod firmy: financie, HR, výroba, dodávateľský reťazec, služby, obstarávanie a iné.

ERP na svojej najzákladnejšej úrovni pomáha efektívne riadiť všetky tieto procesy v integrovanom systéme. Často sa označuje ako systém evidencie organizácie.

6 kľúčových výhod ERP


Dobrý ERP systém ponúka veľa výhod – ktoré sa môžu líšiť v závislosti od toho, ako je systém nasadený. Výhody cloudového ERP sýstemu sú iné, ako on-premise. Napriek tomu existuje šesť hlavných výhod, ktoré sa vzťahujú na všetky moderné riešenia ERP:

 

ERP výhody

 

  1. Vyššia produktivita: Zjednodušte a automatizujte svoje základné podnikové procesy, aby ste každému vo vašej organizácii pomohli robiť viac s menším počtom zdrojov.
  2. Podrobnejšie analýzy: Odstraňujte informačné zásobníky, získajte jeden zdroj pravdy a získajte rýchle odpovede na otázky kritické pre podnik.
  3. Zrýchlené výkazníctvo: Rýchle obchodné a finančné výkazníctvo a jednoduché zdieľanie výsledkov. Konať v oblasti prehľadov a zlepšiť výkon v reálnom čase.
  4. Nižšie riziko: Maximalizujte viditeľnosť a kontrolu podniku, zabezpečte súlad s regulačnými požiadavkami a predpovedajte riziko a predchádzajte mu.
  5. Jednoduchšie IT: Použitím integrovaných ERP aplikácií, ktoré zdieľajú databázu, môžete zjednodušiť IT a dať každému jednoduchšiu cestu do práce.
  6. Zlepšená agilita: Vďaka efektívnym operáciám a rýchlemu prístupu k údajom v reálnom čase môžete rýchlo identifikovať nové príležitosti a reagovať na ne.

BUĎTE LÍDROM S CLOUDOVÝM ERP
SAP S/4HANA CLOUD


SAP S/4HANA Cloud je systém plánovania podnikových zdrojov pripravený na budúcnosť so zabudovanými inteligentnými technológiami vrátane AI, strojového učenia a rozšírenej analýzy.

Pomocou best practices a AI navrhnutého pre cloud SAP S/4HANA ERP beží in-Memory databáze, ktorá umožňuje rýchle spracovanie dát v realnom čase a prehľad o vašej spoločností.

SAP S/4HANA CLOUD

Využite svoj potenciál naplno vďaka cloudovému ERP. So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o všetkých procesoch vo firme, naprieč oddeleniami.

Sme prvým a jediným implementátorom
SAP Business ByDesign na Slovensku


Implementácia softvéru do vašej firmy je pre nás prísľubom dlhodobého partnerstva. Zabezpečenie všetkých úkonov potrebných k nastaveniu a adaptácii cloudového balíka, ušitého na mieru vašim individuálnym potrebám, považujeme v SNAPe za samozrejmosť.

Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás na prácu so SAP Business ByDesign dôkladne pripravíme a budeme neustále k dispozícií vašim aktuálnym potrebám.

SAP BUSINESS BYDESIGN

SAP Business ByDesign je kompletný cloudový balík ERP pre rýchlo rastúcé podniky. Spája každú základnú funkciu – od financií k predaju – s overenými postupmi a hĺbkovou analýzou.

Lighthouse partner


S veľkou radosťou vám predstavujeme výnimočný program s názvom Lighthouse, ktorého SNAP je hrdým účastníkom.

V dnešnej dobe, keď sa podnikateľské prostredie neustále vývíja, prechod na nové a výkonné technológie nie je jednoduchou cestou. Preto spoločnosť SAP prišla s programom „Lighthouse“, ktorý je ako maják, ktorý vás sprevádza a uľahčuje cestu k úspešnej implementácii SAP S/4HANA Cloud.

Daný program zabezpečuje podporu pre partnerov zodpovedajúcich za prechod medzi dvoma SAP riešeniami. Tento program okrem spotového poradenstva pre partnera na požiadanie, objektového mapovania údajov, analýzy rozšírení a zákazníckych doplnkov či tímovej podpory počas projektu ponúka aj ľudské zdroje vo forme projektového manažéra a experta na integráciu.

Lighthouse je navrhnutý tak, aby sme vám poskytli kompletnú podporu počas celého procesu. Ako partner pre prechod medzi dvoma SAP riešeniami, sme tu pre vás každým krokom.

Pripravení sme vám pomôcť a byť svetlom, ktoré vás viede k úspechu. Využite Lighthouse program a urobte z prechodu na cloudové riešenie SAP S/4HANA Cloud bezproblémový a úspešný proces.

Lighthouse program

ČO ROBÍME

Návrh riešenia

Po dôkladnej konzultácii vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše podnikanie a nastavíme všetky procesy tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašej firmy. Vieme, že pre malé a stredné podniky je dôležité rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Naše SAP cloud ERP systémy vám v tom pomôžu.

Viac informácií

Vývoj

Spolu s technologickým vývojom prichádza aj potreba firiem posúvať sa vpred. V SNAP preto nepretržite pracujeme na tom, aby naše riešenia napredovali, a tým napredoval aj váš biznis. Naše cloudové systémy nám umožňujú neustále implementovať nové funkcie a udržiavať tak krok s permanentným technologickým vývojom.

Viac informácií

Implementácia

Všetko nastavíme tak, aby bol pre vás prechod na naše cloudové riešenia plynulý a bezproblémový. Práca s našimi systémami je jednoduchá a intuitívna, čím sa výrazne zníži váš denný objem práce. Navyše vďaka prenájmu našich licencií môže vaša firma ušetriť náklady na softvér a sústrediť ich na rozvoj vašej firmy.

Viac informácií

Cloudové ERP riešenie SAP S/4HANA CLOUD

So SAP S/4HANA Cloud máte vždy prehľad o svojich obchodných transakciách – naprieč miestami a oddeleniami. Staňte sa priekopníkom vo svojom odvetví spoliehaním sa na inteligentné cloudové ERP a vytvorte tak základňu pre budúce obchodné modely na najmodernejšom a integrovanom základe.

Viac informácií

SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign je inteligentný softvér pre malé a stredné firmy, ktoré chcú zefektívniť svoje firemné procesy. Pridanou hodnotou našich implementačných služieb je hĺbkový change management, v rámci ktorého vás plynulo prevedieme všetkými zmenami, vďaka ktorým bude vaša firma dlhodobo napredovať.

Viac informácií

BLOGY

Aktuality

SAP Business ByDesign - What's new 2211

Viac informácií

Ako môže vaša firma naplno využiť cloud ERP?

Viac informácií

Ako cloudové riešenia transformujú finančné riadenie

Viac informácií

Cloud vs. On-premise - čo potrebuje vaša firma?

Viac informácií

Ako zistíte, kto chytil vášho tuniaka? Vďaka technológiám!

Viac informácií

Elektronická fakturácia ISDOC

Viac informácií

Čo je Web3 a ako sa naň firmy môžu pripraviť?

Viac informácií

Inovácie - hlavný kľuč k úspechu

Viac informácií

Prečo sa môže ERP stať tajnou zbraňou pri zotavovaní sa z následkov pandémie?

Viac informácií

RPA - Inteligentná automatizácia SAP Business ByDesign

Viac informácií

SAP Business ByDesign upgrade 2205

Viac informácií

Scanovanie faktúr v SAP Business ByDesign

Viac informácií

Aké dôležité je IT pre vaše podnikanie?

Viac informácií

Prečo je digitálna transformácia viac ako trend

Viac informácií

Umelá inteligencia v podnikaní

Viac informácií